ICT NNIOT NN | B2B NN | CB NN | DC NN |  RC NN |  CW NN |  EW NN | SM NN | NETGURU NN | ITSEC NN KANKRY  facebook linkedin twitter youtube

Virtualization Forum 2016: zaostřeno na cloudová a virtualizační řešení

Konference Virtualization Forum si v minulých letech vydobyla nezastupitelné postavení v kalendáři nejvýznamnějších IT událostí roku v České republice. Její již 12. ročník, který se uskutečnil 11. října 2016 již tradičně v Clarion Congress Hotelu Prague, navštívilo 550 zákazníků, resellerů a zájemců o virtualizační a cloudová řešení.

VF 4691

Program konference Virtualization Forum 2016 byl stejně jako v minulých letech nabitý řadou odborných přednášek, novinek, demo ukázek a možností výměny zkušeností mezi IT specialisty. Účastníci si vyslechli celkem 26 přednášek zaměřených na témata jako cloudová řešení a aplikace, budování softwarově definovaných datových center, bezpečnost datových center a cloudu, zajištění stálé dostupnosti podnikových systémů, hyperkonvergovaná infrastruktura nebo end user computing. Jak dopolední program ve dvou hlavních sálech, tak i odpolední program v sálech společností G2 server, Check Point, Veeam a VMware nabídnul účastníkům konference řadu zajímavých novinek a zážitků.

VF 4802

Během konference také představili dodavatelé IT svou nabídku na stáncích v předsálí a diskutovali s účastníky témata, která je zajímala. Řada z nich zpestřila svůj program doprovodnými aktivitami a soutěžemi pro účastníky, kteří si tak mohli z konference odnést nejen informace o novinkách a aktuálních trendech, ale také zajímavé ceny a dárky. 

VF 5116

„Konference Virtualization Forum se stala tradičním místem setkávání IT manažerů a specialistů,“ řekl Boris Nevrlý, ředitel společnosti Arrow ECS, a.s. „Vzájemná výměna poznatků a zkušeností mezi předními dodavateli moderní podnikové IT infrastruktury, jejich zákazníky i resellery je pro všechny účastníky velmi přínosná a my jsme rádi, že jim konference nabídla řadu zajímavých témat a také – jak již napovídá její název – fórum pro podnětnou diskuzi o dalším směřování IT v jejich organizacích.“

Videozáznamy přednášek budou k dispozici v příštích dnech na Arrow kanálu YouTube.

O společnosti Arrow

Arrow Electronics (www.arrow.com) je celosvětovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro průmyslové a komerční uživatele elektronických komponent a podnikových výpočetních řešení. Společnost Arrow působí jako distribuční partner pro více než 100 tisíc výrobců OEM, smluvních výrobců a komerčních zákazníků, a to prostřednictvím celosvětové sítě více než 460 poboček ve více než 85 zemích.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor


Nejčtenější

Chyba: Žádné články k zobrazení