ICT NNIOT NN | B2B NN | CB NN | DC NN |  RC NN |  CW NN |  EW NN | SM NN | NETGURU NN | ITSEC NN KANKRY  facebook linkedin twitter youtube

Otevřená výzva: Nokia pro inovace využívá technologie IoT umožňující inteligentní, bezpečný a udržitelný svět

 nokia logoSpolečnost Nokia zahájila již pátý ročník své Open Innovation Challenge se zaměřením na internet věcí (IoT) pro inteligentní města, mobilitu, bezpečnost a bezpečnost a související odvětví. Výzva je organizována ve spolupráci se soukromou firmou Nokia Growth Partners.

Nokia vytváří novou revoluci v technologii, kde sítě rozšiřují a pomáhají každodennímu životu. Vytváří technologii, která spojuje svět a snaží se společně inovovat s ekosystémem, aby vymýšlela rušivé technologie.

Společná inovace je nezbytnou součástí snahy společnosti Nokia přinést lidem kreativní myšlenky a inteligentní řešení. Výzva Nokia Open Innovation Challenge vyzývá start-upy a inovátory, kteří pracují na dalších velkých myšlenkách ve věcech internetu, aby zlepšili životy lidí a dokázali prokázat funkční prototyp jejich myšlenky tím, že:

- Zlepšují města tím, že řeší řadu městských problémů

- Zvyšují bezpečnost díky technologii

- Zlepšují, jak interagujeme a prožíváme svět kolem nás s interakcí virtuální reality a stroje

- Umožňují další průmyslové revoluci s LTE, robotikou a senzory

- Zlepšují zdraví pomocí digitálních technologií

Příspěvky budou přijímány od 8. do 20. září, poté budou hodnoceny a vrcholné týmy budou pozvány na dvoudenní workshop pro vývoj konceptu s odborníky společnosti Nokia v Helsinkách v listopadu. Závěrečné hodnocení a slavnostní předávání cen se uskuteční hned po semináři.

„Naším cílem v Nokia je nakonec vytvořit technologii, která propojuje svět, což je výzva, kterou snášíme s ničím menším než naši neúprosnou nadšení pro inovace, ale my víme, že nemůžeme uspět sami. Inovace Nokia Open Innovation Challenge je fantastická příležitost pro inovace a podnikatele, kteří se k nám připojí, když se budeme zabývat výzvou vytváření technologií, která bude sloužit rostoucímu rozvoji ekosystému potřeb pro internet věcí,“ řekl Kathrin Buvac, hlavní strategický ředitel společnosti Nokia.

„Výzva Nokia Open Innovation Challenge je oslavou podnikání a inovací ve stylu internetu, jakož i fantastickou příležitostí k partnerství s rozsáhlou technologickou společností. Již čtyři roky jsme tuto iniciativu sponzorovali, protože jsme se s touto výzvou vždy setkávali s zajímavými společnostmi,“ řekl Bo Ilsoe, partner partnerů Nokia pro růst.

-LiM

 


Nejčtenější

Chyba: Žádné články k zobrazení